Solight bezdrôtový zvonček, do zásuvky, 200M, čierny, learning code
Kód: 1L69BPodrobný popis
funkcia" Learning code "umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárované max. 8 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 20 zvončeky, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 64 voliteľných melódií, obojsmerné vyhľadávanie LED indikátor zvonenia na zvončeku aj tlačidle tlačidlo s krytom na menovku, vodotesná a prachotesná ochrana IP56 uchytenie tlačidla pomocou montážnych otvorov alebo samolepiacej podložky náhradné tlačidlo Solight č. 1L69TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718033187 |
| Farba: | čierna |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20°C až +50°C, zvonček -10°C až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 200M |
| Prenosová frekvencia: | 433.92MHZ |
| Vysielač (tlačidlo) v prevádzkovom režime: | 10MW |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 25 - 100dB |
| Spotreba energie prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,4W |
| Tllačidlo: | 1x12V (LR23A) batérie (súčasťou balenia) |
| Zvvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Kód výrobcu: | 1L69B |
| Napájanie tlačidla: | 1x12V (LR23A) batérie (súčasťou balenia) |
| Napájanie zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
| Spotreba energie prijímača v kľudovom režime: | 0,4W |
| Výkon vysielača: | 10MW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
