Solight bezdrôtový zvonček, do zásuvky, 200M, čierny, learning code
Kód: 1L67BPodrobný popis
funkcia Learning code umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárované max. 15 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 8 zvončeky, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 36 voliteľných melódií LED indikátor zvonenia na zvončeku aj tlačidle tlačidlo s krytom na menovku a so strieškou proti daždi vodotesná ochrana tlačidla IP56 uchytenie tlačidla pomocou montážnych otvorov alebo samolepiacej podložky náhradné tlačidlo Solight č. 1L67TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718028749 |
| Farba: | čierna |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20°C až +60°C, zvonček -10°C až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | 1x3V (CR2032) batérie (súčasťou balenia) |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 200M |
| Prenosová frekvencia: | 433MHZ |
| Prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,5W |
| Vysielač (tlačidlo) v prevádzkovom režime: | 10MW |
| Zvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 25 - 110dB |
| Kód výrobcu: | 1L67B |
| Príkon prijímača v kľudovom režime: | 0,5W |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
| Výkon vysielača: | 10MW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
