Solight bezdrôtový zvonček, batériový + USB, 200M, biely, learning code
Kód: 1L73Podrobný popis
funkcia" Learning code "umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárované max. 8 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 20 zvončeky, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 64 voliteľných melódií, obojsmerné vyhľadávanie LED indikátor zvonenia na zvončeku aj tlačidle tlačidlo s krytom na menovku, vodotesná a prachotesná ochrana IP56 uchytenie tlačidla pomocou montážnych otvorov alebo samolepiacej podložky USB-C vstup pre alternatívne napájanie (USB-C neslúži na dobíjanie batérií) náhradné tlačidlo Solight č. 1L69TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718035907 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20°C až +50°C, zvonček -10°C až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | 1x3V (CR2032) batérie (súčasťou balenia) |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 200M |
| Prenosová frekvencia: | 433.92MHZ |
| Prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,5W |
| Vysielač (tlačidlo) v prevádzkovom režime: | 10MW |
| Zvonček: | 3 x AAA (LR03) batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 25 - 100dB + tichý režim (len blikanie) |
| Kód výrobcu: | 1L73 |
| Príkon prijímača v kľudovom režime: | 0,5W |
| Typ napájania zvončeka: | 3 x AAA (LR03) batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Výkon vysielača: | 10MW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
