Solight bezdrôtový teplomer, teplota, čas, budík, biely
Kód: TE44Podrobný popis
Solight bezdrôtový teplomer, teplota, čas, budík, biely je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä meranie vnútornej teploty -9°C až +50°C, meranie vonkajšej teploty -50°C až +70°C a hlavná jednotka 2 x AAA (LR03) batérie (nie je súčasťou balenia). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplomery |
|---|---|
| EAN: | 8592718012229 |
| Farba: | biela |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -9°C až +50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -50°C až +70°C |
| Hlavná jednotka: | 2 x AAA (LR03) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AAA (LR03) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Kód výrobcu: | TE44 |
| Napájanie senzora: | 2 x AAA (LR03) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah vnútornej teploty: | -9°C až +50°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -50°C až +70°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
