Solight 2x bezdrôtový zvonček, do zásuvky, 120M, biely
Kód: 1L23Podrobný popis
Solight 2x bezdrôtový zvonček, do zásuvky, 120M, biely je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä pracovná teplota -10°C až +40°C, tlačidlo 1x12V (LR23A) batéria (súčasťou balenia) a dosah signálu na otvorenom priestranstve 120M. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718001957 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | -10°C až +40°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | 1x12V (LR23A) batéria (súčasťou balenia) |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 120M |
| Zvonček: | AC 230V - plug-in |
| Kód výrobcu: | 1L23 |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - plug-in |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
