Solárny odpudzovač krtkov s LED svetlom, kolík 800 m2 - VKS 04
Kód: VKS04Podrobný popis
Solárny odpudzovač krtkov s LED svetlom, kolík 800 m2 - VKS 04 je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø15x37 cm, napájanie akumulátor: 1,2V / 300 mAh/ AA (NiMH) a účinný proti podzemné hlodavce, krtko. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solárny odpudzovač krtkov s led svetlom vks04 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpudzovače a plašiče |
|---|---|
| EAN: | 5999084923808 |
| Napájanie: | akumulátor: 1,2V / 300 mAh/ AA (NiMH) |
| Rozmery: | Ø15x37 cm |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Výrobca: | Somogyi |
| Účinný proti: | podzemné hlodavce, krtko |
| Zabudované osvetlenie: | LED |
| Dosah: | 800 m² |
| Na vonkajšie použitie: | Áno |
| Prevádzka: | 400HZ +/- 100HZ |
| Frekvencia vibrácií: | 50 sek. |
| Kód výrobcu: | VKS04 |
| Hmotnosť: | 0,41 kg |
| Materiál: | plast, hliníková tyč |
| Typ prevádzky: | 400HZ +/- 100HZ |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
