Solárny odpudzovač krtkov, kolík, 350 m2 - VKS 02
Kód: VKS02Podrobný popis
Solárny odpudzovač krtkov, kolík, 350 m2 - VKS 02 je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø15,5x26 cm, napájanie akumulátor: 1,2V / 600 mAh/ AA (NiMH) a účinný proti podzemné hlodavce, krtko. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpudzovače a plašiče |
|---|---|
| EAN: | 5999084914158 |
| Napájanie: | akumulátor: 1,2V / 600 mAh/ AA (NiMH) |
| Rozmery: | Ø15,5x26 cm |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Výrobca: | Somogyi |
| Účinný proti: | podzemné hlodavce, krtko |
| Zabudované osvetlenie: | Nie |
| Dosah: | 350 m² |
| Na vonkajšie použitie: | Áno |
| Prevádzka: | 400HZ +/- 100HZ |
| Frekvencia vibrácií: | 30 sek. |
| Kód výrobcu: | VKS02 |
| Hmotnosť: | 0,33 kg |
| Materiál: | plast, hliníková tyč |
| Typ prevádzky: | 400HZ +/- 100HZ |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
