Solárne záhradné svietidlo - MX 720
Kód: MX720Podrobný popis
Solárne záhradné svietidlo - MX 720 sa hodí pre vstupy, fasády, terasy, chodníky, dvor alebo technické vonkajšie plochy. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø4,9x68 cm, napájanie vymeniteľný (1,2V / 200 mAh) AAA NiMH akumulátor a počet led 1. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solárne záhradné svietidlo - mx 720 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5999084924577 |
| Napájanie: | vymeniteľný (1,2V / 200 mAh) AAA NiMH akumulátor |
| Rozmery: | Ø4,9x68 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Závesné: | Nie |
| Počet LED: | 1 |
| Farba LED: | biela |
| Za- / vypínanie: | automatické |
| Možnosť umiestnenia na stôl: | Nie |
| Možnosť zapichnutia do zeme: | Áno |
| Možnosť montáže na stenu: | Nie |
| Zabudovateľné: | Nie |
| Kód výrobcu: | MX720 |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Materiál: | plast |
| Montáž na stenu: | Nie |
| Možnosť zavesenia: | Nie |
| Spôsob zapínania: | automatické |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
