Solárne záhradné svietidlo, kovové - MX 715D
Kód: MX715DPodrobný popis
Solárne záhradné svietidlo, kovové - MX 715D sa hodí pre vstupy, fasády, terasy, chodníky, dvor alebo technické vonkajšie plochy. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø12x40 cm, napájanie vymeniteľný (1,2V / 600 mAh) AA NiMH akumulátor a počet led 1. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5999084900229 |
| Napájanie: | vymeniteľný (1,2V / 600 mAh) AA NiMH akumulátor |
| Rozmery: | Ø12x40 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Závesné: | Nie |
| Počet LED: | 1 |
| Farba LED: | biela |
| Za- / vypínanie: | automatické |
| Možnosť umiestnenia na stôl: | Nie |
| Možnosť zapichnutia do zeme: | Áno |
| Možnosť montáže na stenu: | Nie |
| Zabudovateľné: | Nie |
| Kód výrobcu: | MX715D |
| Hmotnosť: | 0,45 kg |
| Materiál: | kov, plast |
| Montáž na stenu: | Nie |
| Možnosť zavesenia: | Nie |
| Spôsob zapínania: | automatické |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
