Solárna záhradná fontána SWF02
Kód: SWF02Podrobný popis
Solárna záhradná fontána SWF02 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX8, rozmery ∅16x3 cm a napájanie zabudovaný solárny panel (7V, 1W). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solárna záhradná fontána swf02 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoratívne fontány a doplnky |
|---|---|
| EAN: | 5999084970093 |
| Krytie (IP): | IPX8 |
| Napájanie: | zabudovaný solárny panel (7V, 1W) |
| Rozmery: | ∅16x3 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Charakteristiky: | výška vodného stĺpca až 40CM |
| Príslušenstvo: | 6 typov rozprašovacích hlavíc |
| Ochrana proti vode: | IPX8 |
| Kód výrobcu: | SWF02 |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Materiál: | plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
