Solárna záhradná dekorácia - MX 618K
Kód: MX618KPodrobný popis
Solárna záhradná dekorácia - MX 618K je vhodný na bezpečné a praktické osvetlenie exteriéru v každodennej prevádzke. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery ~50CM, napájanie 1,2V / 600 mAh / AA (NiMH) a počet led 1 ks Ø5 mm biela LED. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solárna záhradná dekorácia - mx 618k pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5999084947392 |
| Napájanie: | 1,2V / 600 mAh / AA (NiMH) |
| Rozmery: | ~50CM |
| Výrobca: | Somogyi |
| Počet LED: | 1 ks Ø5 mm biela LED |
| Farba LED: | biela |
| Za- / vypínanie: | automatický |
| Možnosť zapichnutia do zeme: | Áno |
| Kód výrobcu: | MX618K |
| Materiál: | plast |
| Spôsob zapínania: | automatický |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
