Smart stojanový keramický ohrievač FK 53 WIFI
Kód: FK53WIFIPodrobný popis
Smart stojanový keramický ohrievač FK 53 WIFI prináša praktické riešenie na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 23x56x15 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,4M a napájanie 230V~ / 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keramické ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084953591 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 23x56x15 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Hlučnosť: | 60 dB(A) |
| Oscilácia: | Áno |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Časovač vypnutia: | 12 h časovač vypnutia |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | 15-45°C |
| Vhodný aj do kúpeľne: | Nie |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK53WIFI |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Vhodný do kúpeľne: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
