Smart ohrievač - FK 420 WIFI
Kód: FK420WIFIPodrobný popis
Smart ohrievač - FK 420 WIFI sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery s podstavcom:92x43x24 cm / montovaný na stenu: 92x38x9 cm a časovač časovač vypnutia. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084944919 |
| Časovač: | časovač vypnutia |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | s podstavcom:92x43x24 cm / montovaný na stenu: 92x38x9 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Diaľkový ovládač: | pomocou aplikácie cez WiFi |
| Wifi: | Áno |
| Umiestnenie: | stojanový, nástenný |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK420WIFI |
| Hmotnosť: | 6,7 kg |
| Materiál: | kovová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
