Smart nástenný PTC ohrievač FKF42202WIFI
Kód: FKF42202WIFIPodrobný popis
Smart nástenný PTC ohrievač FKF42202WIFI sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, rozmery 42,8x17,5x11,6CM a napájanie 220-240V~ 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084964931 |
| Farba: | biela farba |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 220-240V~ 50HZ |
| Rozmery: | 42,8x17,5x11,6CM |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | skrutky, hmoždinky na upevnenie na stenu |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Hlučnosť: | 60 dB(A) |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Časovač vypnutia: | 8 h časovač vypnutia (1 h jednotky) |
| Napájanie diaľkového ovládača: | 1 x CR2025 gombíková batéria, je príslušenstvom |
| Pohyb lamiel: | Nie |
| Wifi: | áno (2,4GHZ (2,401 – 2,483GHZ) menej ako1 mW) |
| Umiestnenie: | nástenný |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | elektronický |
| Vhodný aj do kúpeľne: | Nie |
| Programovateľné: | týždenný program / detekcia otvorenia okna |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Kód výrobcu: | FKF42202WIFI |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Pohyb lamiel / oscilácia: | Nie |
| Programovateľné funkcie: | týždenný program / detekcia otvorenia okna |
| Vhodný do kúpeľne: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
