Ručný bezdrôtový Smart vysávač SUPERPULL V100
Kód: V1100Podrobný popis
Ručný bezdrôtový Smart vysávač SUPERPULL V100 je navrhnutý na praktické používanie v domácich aj komerčných priestoroch. Pri pravidelnej prevádzke ponúka vyvážený pomer funkčnosti, spoľahlivosti a používateľského komfortu.
Technické parametre sú vyvážené tak, aby produkt poskytoval stabilnú prevádzku a dlhodobý komfort. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| EAN: | 8585040911032 |
| Materiál: | kov / plast s povrchovou úpravou - autolakom |
| Výrobca: | NEDES |
| Balenie: | 1 set / 2 kartóny |
| Doba nabíjania: | 2,5h |
| Filter: | HEPA |
| Funkcie: | automatická + 3 režimy ( low - modrá, middle - zelená, high - červená ) |
| Hmotnosť stojan: | netto: 4500g / brutto: 7245g |
| Hmotnosť vysávač : | netto: 4560g / brutto: 6940g |
| Kapacita odpadovej nádoby: | ≥0,4l |
| Kód výrobcu: | V1100 |
| Napájanie: | 2500mAh |
| Napätie batérie: | 25,9V |
| Obsah balenia: | hlavná časť, mäkká valčeková podlahová kefa, elektrická kefka na odstránenie roztočov, široká sacia koncovka s mäkkými štetinkami, sacia koncovka na čistenie medzier, kovová spojovacia trubica, predlžovacia hadica, napájací zdroj, 2x batéria, čistiaca kefa, podlahový nabíjací závesný stojan |
| Sací výkon: | 450W |
| Uchytenie: | ručné / pozičné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
