Retro prenosné rádio, AC-DC, MP3-BT, 3-pásmový - RRT3
Kód: RRT3Podrobný popis
Retro prenosné rádio, AC-DC, MP3-BT, 3-pásmový - RRT3 prináša praktické riešenie ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 270x200x130 mm, napájanie 230V~ / 50HZ alebo 4 x D/LR20 (1,5V) batéria (nie je príslušenstvom) a funkcie 4in1: BT MP3 AUX RÁDIO. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je retro prenosné rádio rrt3 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rádiá a retro rádiá |
|---|---|
| EAN: | 5999084971236 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ alebo 4 x D/LR20 (1,5V) batéria (nie je príslušenstvom) |
| Rozmery: | 270x200x130 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcie: | 4in1: BT MP3 AUX RÁDIO |
| Prevádzková teplota: | 0°C … 35°C |
| Bezdrôtové BT spojenie: | 2.1 EDR / 10M max. |
| Prehrávateľné formáty: | MP3 |
| Výstupný výkon: | 2x3W |
| Stereo efekt: | Áno |
| Káblový audio vstup: | Ø3,5MM jack |
| Kód výrobcu: | RRT3 |
| Audio vstup (AUX): | Ø3,5MM jack |
| Bezdrôtové Bluetooth spojenie: | 2.1 EDR / 10M max. |
| Hmotnosť: | 1,8kg |
| Prehrávané formáty: | MP3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
