Quartzový ohrievač - FK 24
Kód: FK24Podrobný popis
Quartzový ohrievač - FK 24 je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery 53,5x13x11 cm a dĺžka napájacieho kábla 1,4M. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Quartzový ohrievač - FK 24 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084916237 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4M |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 53,5x13x11 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Oscilácia: | Nie |
| Poznámka: | infražiarič |
| Stupne ohrievania / výkon: | 600W / 1200W |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Nie |
| Typ vyhrievacej vložky: | FK 24/T |
| Kód výrobcu: | FK24 |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Nie |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
