Q2 power Cestovný adaptér, "World to Australia USB" - 1.100170
Kód: 1.100170Podrobný popis
Q2 power Cestovný adaptér, "World to Australia USB" - 1.100170 sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä menovitý prúd 10A, príkon 100V - 1000W / 250V - 2500W a k uzemneným prístrojom áno (okrem EURO). V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 7640167560080 |
| Menovitý prúd: | 10A |
| Príkon: | 100V - 1000W / 250V - 2500W |
| Výrobca: | Somogyi |
| K uzemneným prístrojom: | áno (okrem EURO) |
| Vstupná vidlica: | AUS |
| Výstupná zásuvka: | AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO (iba neuzemnené!) |
| Menovité napätie: | 100V - 250V |
| Menovitý príkon: | 100V - 1000W / 250V - 2500W |
| USB-A zásuvka: | max. 2,1A |
| Kód výrobcu: | 1.100170 |
| Kompatibilita s uzemnenými prístrojmi: | áno (okrem EURO) |
| Typ vstupnej vidlice: | AUS |
| Typ výstupnej zásuvky: | AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO (iba neuzemnené!) |
| USB-A zásuvka – max. prúd: | max. 2,1A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
