Q2 power Cestovný adaptér "Qdapter 360 USB" - 2.100130
Kód: 2.100130Podrobný popis
Q2 power Cestovný adaptér "Qdapter 360 USB" - 2.100130 je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä vstupná vidlica AUS, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO, výstupná zásuvka AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO (iba neuzemnené!) a menovité napätie 100V - 250V. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je q2 power cestovný adaptér "qdapter 360 usb" 2.100130 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 7640167560578 |
| Výrobca: | Somogyi |
| K uzemneným prístrojom: | Áno |
| Vstupná vidlica: | AUS, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO |
| Výstupná zásuvka: | AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO (iba neuzemnené!) |
| Menovité napätie: | 100V - 250V |
| Pripojenia: | cestovné adaptéry typu 2.100100A 1.100.100 |
| USB-A zásuvka: | max. 2,1A |
| Kód výrobcu: | 2.100130 |
| Kompatibilita s uzemnenými prístrojmi: | Áno |
| Typ pripojenia / adaptéry: | cestovné adaptéry typu 2.100100A 1.100.100 |
| Typ vstupnej vidlice: | AUS, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO |
| Typ výstupnej zásuvky: | AUS/CHINA, IT, UK, CH, BRAZIL, USA, EURO (iba neuzemnené!) |
| USB-A zásuvka – max. prúd: | max. 2,1A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
