Q2 power Cestovný adaptér "France to Switzerland" - 1.200230
Kód: 1.200230Podrobný popis
Q2 power Cestovný adaptér "France to Switzerland" - 1.200230 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä menovitý prúd 10A, príkon 100V - 1000W / 250V - 2500W a vstupná vidlica CH. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 7640167560486 |
| Menovitý prúd: | 10A |
| Príkon: | 100V - 1000W / 250V - 2500W |
| Výrobca: | Somogyi |
| K uzemneným prístrojom: | Áno |
| Vstupná vidlica: | CH |
| Výstupná zásuvka: | FRANCE |
| Menovité napätie: | 100V - 250V |
| Menovitý príkon: | 100V - 1000W / 250V - 2500W |
| Kód výrobcu: | 1.200230 |
| Kompatibilita s uzemnenými prístrojmi: | Áno |
| Typ vstupnej vidlice: | CH |
| Typ výstupnej zásuvky: | FRANCE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
