Q2 power Cestovný adaptér "Europe to USA" - 1.200110
Kód: 1.200110Podrobný popis
Q2 power Cestovný adaptér "Europe to USA" - 1.200110 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä menovitý prúd 15A, príkon 100V - 1500W / 250V - 3750W a vstupná vidlica USA. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 7640167560332 |
| Menovitý prúd: | 15A |
| Príkon: | 100V - 1500W / 250V - 3750W |
| Výrobca: | Somogyi |
| K uzemneným prístrojom: | Áno |
| Vstupná vidlica: | USA |
| Výstupná zásuvka: | EURO |
| Menovité napätie: | 100V - 250V |
| Menovitý príkon: | 100V - 1500W / 250V - 3750W |
| Kód výrobcu: | 1.200110 |
| Kompatibilita s uzemnenými prístrojmi: | Áno |
| Typ vstupnej vidlice: | USA |
| Typ výstupnej zásuvky: | EURO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
