Podlahový ventilátor, 35CM, 60W - PVR 35
Kód: PVR35Podrobný popis
Podlahový ventilátor, 35CM, 60W - PVR 35 prináša praktické riešenie na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 46x46x20 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,6M a napájanie 230V~ / 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 5998312763940 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,6M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 46x46x20 cm |
| Výkon: | 60W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Priemer vrtule: | 35CM |
| Vrtule: | kovové |
| Nastaviteľná uhol sklonu: | 90° |
| Stupne rýchlosti: | 3 |
| Hlučnosť: | 70 dB(A) |
| Oscilácia: | Nie |
| Kód výrobcu: | PVR35 |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Materiál vrtule: | kovové |
| Nastaviteľný uhol sklonu: | 90° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
