Piezo výškový reproduktor - KHS 311M
Kód: KHS311MPodrobný popis
Piezo výškový reproduktor - KHS 311M je vhodný pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä vonkajší rozmer reproduktora 110x110 mm, citlivosť reproduktora 93 dB a frekvenčné pásmo 2000 - 20000HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je piezo výškový reproduktor - khs 311m pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312730010 |
| Citlivosť reproduktora: | 93 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 2000 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 1000 Ω |
| Vonkajší rozmer reproduktora: | 110x110 mm |
| Výkon reproduktora: | 300W (4 Ω) / 150W (8 Ω) max. 35V~ |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 300W (4 Ω) / 150W (8 Ω) max. 35V~ |
| Kód výrobcu: | KHS311M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
