Piezo výškový reproduktor - KHS 120
Kód: KHS120Podrobný popis
Piezo výškový reproduktor - KHS 120 je vhodný ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä vonkajší rozmer reproduktora 100x236 mm, citlivosť reproduktora 92 dB a frekvenčné pásmo 2000 - 20000HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je piezo výškový reproduktor - khs 120 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312723128 |
| Citlivosť reproduktora: | 92 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 2000 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 1000 Ω |
| Vonkajší rozmer reproduktora: | 100x236 mm |
| Výkon reproduktora: | 300W (4 Ω) / 150W (8 Ω) max. 35V~ |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 300W (4 Ω) / 150W (8 Ω) max. 35V~ |
| Kód výrobcu: | KHS120 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
