Ph tester a teplomer - PHT 01
Kód: PHT01Podrobný popis
Ph tester a teplomer - PHT 01 sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 155x29x16 mm, napájanie 2 x LR44 (príslušenstvo) a displej LCD 4 digitový. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ph tester a teplomer - pht 01 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplomery |
|---|---|
| EAN: | 5999084902506 |
| Napájanie: | 2 x LR44 (príslušenstvo) |
| Rozmery: | 155x29x16 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | ochranné puzdro, skrutkovače pre kalibráciu |
| Displej: | LCD 4 digitový |
| Kalibrovanie: | 1 presná kalibrácia |
| Interval merania: | pH 0,00 - 14,00 / 0 - 60°C |
| Kompenzácia teploty: | automatická |
| Meracia hlavica: | sklená elektróda |
| Kód výrobcu: | PHT01 |
| Kalibrácia: | 1 presná kalibrácia |
| Rozsah merania: | pH 0,00 - 14,00 / 0 - 60°C |
| Typ displeja: | LCD 4 digitový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
