Pár vodotesných reproduktorov, 2 pásmové, 165MM, 4ohm, 150W - MRPX 2-165
Kód: MRPX2-165Podrobný popis
Pár vodotesných reproduktorov, 2 pásmové, 165MM, 4ohm, 150W - MRPX 2-165 prináša praktické riešenie pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø180x60 mm, citlivosť reproduktora 87 dB a frekvenčné pásmo 45 - 20000HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je pár vodotesných reproduktorov mrpx2-165 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084926267 |
| Citlivosť reproduktora: | 87 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 45 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Rozmery: | Ø180x60 mm |
| Výkon reproduktora: | 2x75 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdôraznená charakteristika: | do vlhkého prostredia |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x75 W |
| Kód výrobcu: | MRPX2-165 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 165MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
