Pár vodotesných reproduktorov, 2 pásmové, 130MM, 4ohm, 100W - MRPX 2-130
Kód: MRPX2-130Podrobný popis
Pár vodotesných reproduktorov, 2 pásmové, 130MM, 4ohm, 100W - MRPX 2-130 je vhodný ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 86 dB, frekvenčné pásmo 50 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Pár vodotesných reproduktorov MRPX2-130 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084926250 |
| Citlivosť reproduktora: | 86 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x50 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdôraznená charakteristika: | do vlhkého prostredia |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x50 W |
| Kód výrobcu: | MRPX2-130 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 130MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
