Pár autoreproduktorov, 87MM, dvojitý kónus, 4ohm, 70W - BK 087
Kód: BK087Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 87MM, dvojitý kónus, 4ohm, 70W - BK 087 prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 85 dB, frekvenčné pásmo 75 - 18500HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je pár autoreproduktorov bk087 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084900441 |
| Citlivosť reproduktora: | 85 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 75 - 18500HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x35 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x35 W |
| Kód výrobcu: | BK087 |
| Funkcia / prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Menovitý priemer reproduktora: | Ø87 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
