Pár autoreproduktorov, 165MM, dvojitý kónus, 4ohm, 150W - BK 165
Kód: BK165Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 165MM, dvojitý kónus, 4ohm, 150W - BK 165 prináša praktické riešenie pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 86 dB, frekvenčné pásmo 45 - 19000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je pár autoreproduktorov bk165 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084900465 |
| Citlivosť reproduktora: | 86 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 45 - 19000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x75 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x75 W |
| Kód výrobcu: | BK165 |
| Funkcia / prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Menovitý priemer reproduktora: | Ø165 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
