Pár autoreproduktorov, 165MM, 3 pásmový, 4ohm, 220W - WRX 316
Kód: WRX316Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 165MM, 3 pásmový, 4ohm, 220W - WRX 316 je vhodný na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 45 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312769386 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 45 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x110 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | 3-pásmový autoreproduktor |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x110 W |
| Materiál kónusu: | PEI |
| Zabudovaná výhybka: | Áno |
| Mriežka na reproduktor: | Áno |
| Kôš reproduktora: | hliník |
| Kód výrobcu: | WRX316 |
| Funkcia / prevedenie: | 3-pásmový autoreproduktor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
