Pár autoreproduktorov, 130MM, dvojitý kónus, 4ohm, 100W - BK 130
Kód: BK130Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 130MM, dvojitý kónus, 4ohm, 100W - BK 130 prináša praktické riešenie pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 86 dB, frekvenčné pásmo 50 - 19000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Pár autoreproduktorov BK130 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084900458 |
| Citlivosť reproduktora: | 86 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 19000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x50 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x50 W |
| Kód výrobcu: | BK130 |
| Funkcia / prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Menovitý priemer reproduktora: | Ø130 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
