Pár autoreproduktorov, 130MM, 3 pásmový, 4ohm, 180W - WRX 313
Kód: WRX313Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 130MM, 3 pásmový, 4ohm, 180W - WRX 313 prináša praktické riešenie ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 87 dB, frekvenčné pásmo 50 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Pár autoreproduktorov WRX313 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312769379 |
| Citlivosť reproduktora: | 87 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x90 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | 3 pásmový autoreproduktor |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x90 W |
| Zabudovaná výhybka: | Áno |
| Mriežka na reproduktor: | Áno |
| Kôš reproduktora: | hliník |
| Kód výrobcu: | WRX313 |
| Funkcia / prevedenie: | 3 pásmový autoreproduktor |
| Menovitý priemer reproduktora: | Ø130 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
