Pár autoreproduktorov, 130MM, 2 pásmový, 4 ohm, 150W - CX 504
Kód: CX504Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 130MM, 2 pásmový, 4 ohm, 150W - CX 504 prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 89 dB, frekvenčné pásmo 50 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084912109 |
| Citlivosť reproduktora: | 89 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x75 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | 2-pásmový autoreproduktor |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x75 W |
| Materiál kónusu: | polypropylén |
| Zabudovaná výhybka: | Áno |
| Mriežka na reproduktor: | čiastočná |
| Kód výrobcu: | CX504 |
| Funkcia / prevedenie: | 2-pásmový autoreproduktor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
