Pár autoreproduktorov, 100MM, dvojitý kónus, 4ohm, 90W - BK 100
Kód: BK100Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 100MM, dvojitý kónus, 4ohm, 90W - BK 100 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 85 dB, frekvenčné pásmo 55 - 19000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084900403 |
| Citlivosť reproduktora: | 85 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 55 - 19000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x45 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x45 W |
| Kód výrobcu: | BK100 |
| Funkcia / prevedenie: | autoreproduktor s dvojitým kónusom |
| Menovitý priemer reproduktora: | Ø100 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
