Pár autoreproduktorov, 100MM, 3 pásmový, 4ohm, 140W - WRX 310
Kód: WRX310Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 100MM, 3 pásmový, 4ohm, 140W - WRX 310 sa hodí na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 86 dB, frekvenčné pásmo 60 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je pár autoreproduktorov wrx310 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312769362 |
| Citlivosť reproduktora: | 86 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 60 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x70 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | 3-pásmový autoreproduktor |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x70 W |
| Materiál kónusu: | PEI |
| Zabudovaná výhybka: | Áno |
| Mriežka na reproduktor: | Áno |
| Kôš reproduktora: | hliník |
| Kód výrobcu: | WRX310 |
| Funkcia / prevedenie: | 3-pásmový autoreproduktor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
