Pár autoreproduktorov, 100MM, 2 pásmový, 4 ohm, 110W - CX 404
Kód: CX404Podrobný popis
Pár autoreproduktorov, 100MM, 2 pásmový, 4 ohm, 110W - CX 404 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 55 - 20000HZ a impedancia reproduktora 4 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084912093 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 55 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 4 Ω |
| Výkon reproduktora: | 2x55 W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Funkcia/prevedenie: | 2-pásmový autoreproduktor |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 2x55 W |
| Materiál kónusu: | polypropylén |
| Zabudovaná výhybka: | Áno |
| Mriežka na reproduktor: | čiastočná |
| Kód výrobcu: | CX404 |
| Funkcia / prevedenie: | 2-pásmový autoreproduktor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
