Optický detektor dymu - SMO 01
Kód: SMO01Podrobný popis
Optický detektor dymu - SMO 01 je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø101x34 mm, napájanie 9V batéria a charakteristiky funkcia stíšenia. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5999084937744 |
| Napájanie: | 9V batéria |
| Rozmery: | Ø101x34 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Charakteristiky: | funkcia stíšenia |
| Prevedenie: | optický |
| Hlasitosť alarmu: | 85 dB |
| Kód výrobcu: | SMO01 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
