Olejový radiátor, 13 článkov, 2500W - FKOS 13M
Kód: FKOS13MPodrobný popis
Olejový radiátor, 13 článkov, 2500W - FKOS 13M je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 12 (23)x60x58 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,4M a napájanie 230V~ / 50HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Olejové radiátory |
|---|---|
| EAN: | 5999084944636 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 12 (23)x60x58 cm |
| Výkon: | 3 stupne ohrievania (1000 / 1500 / 2500W) |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Stupne teploty: | 3 stupne ohrievania (1000 / 1500 / 2500W) |
| Termostat: | Áno |
| Zabudovaný ventilátor: | Nie |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Počet článkov: | 13 článkov |
| Kód výrobcu: | FKOS13M |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 11,8 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
