Olejový radiátor, 11 článkov, 2000W - FKOS 11M
Kód: FKOS11MPodrobný popis
Olejový radiátor, 11 článkov, 2000W - FKOS 11M sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 12 (23)x60x51 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,4M a napájanie 230V~ / 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je olejový radiátor fkos11m pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Olejové radiátory |
|---|---|
| EAN: | 5999084944629 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 12 (23)x60x51 cm |
| Výkon: | 3 stupne ohrievania (800 / 1200 / 2000W) |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Stupne teploty: | 3 stupne ohrievania (800 / 1200 / 2000W) |
| Termostat: | Áno |
| Zabudovaný ventilátor: | Nie |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Počet článkov: | 11 článkov |
| Kód výrobcu: | FKOS11M |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 10,2 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
