Ohrievač, s ventilátorom - FK 1
Kód: FK1Podrobný popis
Ohrievač, s ventilátorom - FK 1 je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, rozmery 21x26,5x11 cm a dĺžka napájacieho kábla 1,5M. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ohrievač fk1 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5998312754771 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 21x26,5x11 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Hlučnosť: | 52 dB(A) |
| Oscilácia: | Nie |
| Diaľkový ovládač: | Nie |
| Časovač vypnutia: | Nie |
| Umiestnenie na stenu: | Nie |
| Stupne teploty: | 2000W |
| Termostat: | Áno |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK1 |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
