Odvlhčovač - DHM 300
Kód: DHM300Podrobný popis
Odvlhčovač - DHM 300 prináša praktické riešenie na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita odvlhčovania 300 ml / 24 h, rozmery 15x22x13 cm a dĺžka napájacieho kábla 1,5M. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je odvlhčovač - dhm 300 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čističky vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5999084947866 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 15x22x13 cm |
| Výkon: | 27W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Nádrž na vodu: | 0,5 l |
| Kapacita odvlhčovania: | 300 ml / 24 h |
| Kód výrobcu: | DHM300 |
| Objem nádrže na vodu: | 0,5 l |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
