Odvlhčovač, max. 10 liter / 24 h, 230V~, R29 - DHM 10LR
Kód: DHM10LRPodrobný popis
Odvlhčovač, max. 10 liter / 24 h, 230V~, R29 - DHM 10LR je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 28,4x48x24 cm, rozmer miestnosti 10 - 20 m² a dĺžka napájacieho kábla 1,8M. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čističky vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5999084950934 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 28,4x48x24 cm |
| Výkon: | 200W menovitý/ 245W maximálny |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlučnosť: | 45 dB(A) |
| Časovač vypnutia: | na 1-24 h dobu, v hodinových krokoch |
| Nádrž na vodu: | 2,2 l |
| Pojazdné kolieska: | Áno |
| Vývodná hadica: | Áno |
| 5 L / 24 h (27°C, RH: | 60% |
| Rozmer miestnosti: | 10 - 20 m² |
| Kód výrobcu: | DHM10LR |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Objem nádrže na vodu: | 2,2 l |
| Odvlhčovací výkon: | 60% |
| Veľkosť miestnosti: | 10 - 20 m² |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
