Ochladzovač vzduchu s diaľkovým ovládačom, 80W LHP400D
Kód: LHP400DPodrobný popis
Ochladzovač vzduchu s diaľkovým ovládačom, 80W LHP400D sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 21x53x24 cm, dĺžka napájacieho kábla ~145CM a napájanie 220-240V~ / 50-60HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ochladzovač vzduchu s diaľkovým ovládačom lhp400d pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ochladzovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5999084969776 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | ~145CM |
| Napájanie: | 220-240V~ / 50-60HZ |
| Rozmery: | 21x53x24 cm |
| Výkon: | 80W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Stupne rýchlosti: | 3 |
| Hlučnosť: | 50,2 dB(A) |
| Časovač vypnutia: | 0,5-15,5 h |
| Napájanie diaľkového ovládača: | 1x3 V (CR2025) gombíková batéria, je príslušenstvom |
| Pohyb lamiel: | zapínateľná oscilácia |
| Funkcia: | Zariadenie je možné použiť na osvieženie a chladenie vzduchu uzavretých priestorov. Z princípu fungovania vyplýva, že nie je vhodný na výrazné znižovanie teploty v miestnosti. |
| Nádrž na vodu: | 3,2 l |
| Odparovacia vložka: | áno (LHP 400/DT) |
| Kód výrobcu: | LHP400D |
| Objem nádrže na vodu: | 3,2 l |
| Pohyb lamiel / oscilácia: | zapínateľná oscilácia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
