Ochladzovač vzduchu, 80W - LH 300
Kód: LH300Podrobný popis
Ochladzovač vzduchu, 80W - LH 300 sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 25x58x28 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,5M a napájanie 230V~ / 50HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ochladzovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5999084924683 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 25x58x28 cm |
| Výkon: | 80W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Stupne rýchlosti: | 3 |
| Hlučnosť: | 60 dB(A) |
| Pohyb lamiel: | Áno |
| Nádrž na vodu: | 3 l |
| Odparovacia vložka: | 1 ks je príslušenstvom (LH 300/T) |
| Kód výrobcu: | LH300 |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Objem nádrže na vodu: | 3 l |
| Pohyb lamiel / oscilácia: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
