Nástenný ventilátorový ohrievač - FKF 65221
Kód: FKF65221Podrobný popis
Nástenný ventilátorový ohrievač - FKF 65221 sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 65x25x15 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,5M a napájanie 230V~ / 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Nástenný ventilátorový ohrievač - FKF 65221 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084944780 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 65x25x15 cm |
| Výkon: | 1100W / 2200W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlučnosť: | 60 dB(A) |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Časovač vypnutia: | 8 h |
| Pohyb lamiel: | Áno |
| Umiestnenie: | nástenný |
| Stupne teploty: | 1100W / 2200W |
| Termostat: | Áno |
| Programovateľné: | týždenný program / senzor otvorenia okna |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Kód výrobcu: | FKF65221 |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Pohyb lamiel / oscilácia: | Áno |
| Programovateľné funkcie: | týždenný program / senzor otvorenia okna |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
