Nástenný ventilátorový ohrievač, s programom stop - FKF 59201
Kód: FKF59201Podrobný popis
Nástenný ventilátorový ohrievač, s programom stop - FKF 59201 prináša praktické riešenie na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 54x20,5x12 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,7M a napájanie 230V~ / 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je nástenný ventilátorový ohrievač fkf59201 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 5999084944773 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,7M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 54x20,5x12 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlučnosť: | 60 dB(A) |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Časovač vypnutia: | 12 h |
| Pohyb lamiel: | Áno |
| Umiestnenie: | nástenný |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | Áno |
| Programovateľné: | týždenný program / adaptívna regulácia zapnutia |
| Len režim ventilátora: | nie (pri dosiahnutí nastavenej teploty vypne sa aj ventilátor) |
| Kód výrobcu: | FKF59201 |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Pohyb lamiel / oscilácia: | Áno |
| Programovateľné funkcie: | týždenný program / adaptívna regulácia zapnutia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
