Nástenný reproduktor, 110V, 165MM - WAS 2
Kód: WAS2Podrobný popis
Nástenný reproduktor, 110V, 165MM - WAS 2 je vhodný ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 275x200x110 mm, frekvenčné pásmo 50 - 18000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312737064 |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 18000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Rozmery: | 275x200x110 mm |
| Výkon reproduktora: | 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdôraznená charakteristika: | 110V (zabudovaný transformátor) |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 10W |
| Kód výrobcu: | WAS2 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 165MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
