Náhradná žiarivka k NKL 22 - NKL 022F
Kód: NKL022FPodrobný popis
Náhradná žiarivka k NKL 22 - NKL 022F sa hodí ako štýlové a funkčné riešenie do moderných aj klasických interiérov. Ponúka dobrý pomer dizajnu, funkčnosti a spoľahlivosti.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6400 K, rozmery Ø122 mm / T4 a napájanie 230V~ / 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je náhradná žiarivka k nkl 22 - nkl 022f pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 5998312773758 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | Ø122 mm / T4 |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| Výkon: | 12W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Svietivosť: | 670 lm |
| Kód výrobcu: | NKL022F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
