Náhradná žiarivka k NKL 01 - NKLF T5
Kód: NKLFT5Podrobný popis
Náhradná žiarivka k NKL 01 - NKLF T5 sa hodí pre obývačku, spálňu, jedáleň, chodbu alebo ďalšie interiérové priestory. Spája príjemný svetelný efekt s pohodlným každodenným používaním.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 6400 K, rozmery Ø184 mm / T5 a napájanie 230V~ / 50HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 5998312775882 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | Ø184 mm / T5 |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| Výkon: | 22W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Svietivosť: | 1250 lm |
| Montáž na stôl: | Nie |
| Kód výrobcu: | NKLFT5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
