Nabíjateľný LED reflektor - FLB 20
Kód: FLB20Podrobný popis
Nabíjateľný LED reflektor - FLB 20 je vhodný ako spoľahlivé riešenie do vonkajšieho prostredia s dôrazom na odolnosť. Pomáha zlepšiť viditeľnosť, bezpečnosť a komfort pri používaní vonkajších priestorov.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 5000 K, krytie (ip) IP54 a kapacita akumulátora 2200 mAh. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Nabíjateľný LED reflektor - FLB 20 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084951566 |
| Farba: | čierna / žltá |
| Krytie (IP): | IP54 |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 ks |
| Rozmery: | 21x18x30 cm |
| Teplota chromatickosti: | 5000 K |
| Výkon: | 20W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | COB LED |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Prenosný: | Áno |
| Prevádzkový čas: | max. 4 h |
| Kód výrobcu: | FLB20 |
| Hmotnosť: | 1230 g |
| Kapacita akumulátora: | 2200 mAh |
| Prenosnosť: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
